از زمانی که ما تصمیم گرفته ایم تا در این بخش از صنعت کشورمان فعالیت کنیم زمان زیادی میگذرد؛ تجربه های متفاوتی کسب کرده ایم و موارد بسیاری را آموخته ایم. اکنون با تکیه بر آنها دیگر اجازه خطا را به خود نمیدهیم و تخصص، تجربه و کوشش خود را به کار بسته ایم تا همواره در پروژه ها غیر از پیشبرد آن در روند اجرا نیز نیروی محرک باشیم.

هر چند که در طراحی و اجرای انواع سازه ها توانمند هستیم، اما فعالیت اصلی خود را بر بلاستینگ، اجرای انواع پوشش های صنعتی و ایزولاسیون سازه ها و تجهیزات متمرکز کرده ایم.

شاید برخلاف دیگر فعالان در این حوزه ، شرکت آرا سازه مهر آرنگ را نتوان کاملا پروژه محور دانست چرا که کارگاه این شرکت در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه بدون تاثیر پذیری از روند پروژه های دیگر در سایر شهرک های صنعتی،  فعال بود است و به عبارتی کارگران در آن مشغول کار بوده و هستند  که از این بابت خرسند و خداوند بزرگ را شاکریم.

به لطف خداوند و کمک همکارانمان در شرکت، تعداد پروژه هایی را که در طی این سالها به سرانجام رسانیده ایم کم نبوده است و این را مدیون نیروی انسانی کوشا و توانمندمان هستیم. البته که همیشه سعی کرده ایم در پروژه هایی که به هر علت به هدف مطلوب نرسیده ایم، اشکالات خود را برطرف و موانع پروژه را با کارفرما در پروژه بعدی مرتفع نماییم.

امکانات و تجهیزات خود را با توجه به نیاز پروژه ها به روز کرده ایم و از این بابت کمبودی نداریم. با شرکت ها و کارخانجات معتبر و نام آشنایی همکاری داشته ایم و از مدیرانشان آموخته ایم و خوشحالیم که مورد عنایتشان قرار گرفته ایم و در موارد متعددی همکاریمان با ایشان ادامه دار بوده است.

تلاش دسته جمعی کرده ایم تا بتوانیم از موانع در هر شرایطی عبور کنیم و این موضوع نه تنها برای مدیرانمان اهمیت دارد بلکه تاکید موکد آنهاست که کارکنان اولین دغدغه شان پیشبرد کار و انجام  مطلوب آن است زیرا که منافع شرکت در گرو کار درست آنان، و منافع آنان در راستای منافع شرکت میباشد و ایمان داریم هر گاه این نکته محقق شود در واقع کار تیمی معنا پیدا میکند.

لذا امیدواریم با همکاری متقابل سهم کوچکی در اعتلای صنعت و اقتصاد کشور و زندگی کارکنانی که حقیقتا چرخ دنده های صنعت این کشور هستند، داشته باشیم.